GDPR koordinátor

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1500 € brutto (v závislostí od skúseností a seniority viac) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto rola bude zodpovedná za záležitosti týkajúce sa problematiky GDPR ako pre slovenskú pobočku, tak aj pre pobočky naprieč Európou. Bude zabezpečovať to, aby Magna dodržiavala všetky požiadavky GDPR, správu záznamov, dohliadať na stratégiu a implementáciu ochrany údajov.

Vašou úlohou bude:
  • implementácia procesov týkajúcich sa ochrany osobných údajov v pridelených entitách spoločnosti
  • komunikácia a vydávanie odporúčaní súvisiacich s ochranou osobných údajov ostatným prideleným entitám
  • dokumentovanie procesov, ktoré spracovávajú osobné dáta na regionálnej úrovni
  • kontrola dokumentácie v pridelených entitách a identifikácia nedostatkov voči zákonom, Magna politike, procesoch a návodoch
  • reagovanie na žiadosti dotknutých osôb
  • hodnotenie a dokumentovanie porušenia ochrany osobných údajov
  • podpora Magna komunity pri interných auditoch zameraných na ochranu údajov
  • pravidelné školenie Magna komunity a vlastníkov procesov na témy ochrany osobných údajov

  • 13-ty a 14-ty plat
  • možnosť jazykového a odborného vzdelávania
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia)
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

GDPR problematika

Počet rokov praxe

1

  • minimálne ročná skúsenosť s GDPR – preukázateľná znalosť práva a postupov v oblasti GDPR
  • anglický jazyk na úrovni B2/C1 (prevažná väčšina práce v angličtine)
  • nemčina výhodou
  • právne vzdelanie výhodou
  • veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4157499  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac