Špecialista logistických procesov

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacOd 2000 € brutto (v závislostí od skúseností) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu so zmyslom pre detail, ktorý je schopný samostatne analyzovať a optimalizovať procesy v logistike za účelom udržania trvalého rozvoja a optimálneho zlepšovania spoločnosti.

Vašou úlohou bude:
  • Analyzovať a navrhovať optimalizácie procesov v logistike s prihliadnutím na náklady, efektívnosť a kvalitu.
  • Spracovávať technologické postupy, kalkulácie a podklady pre nové logistické procesy.
  • Návrh/layout liniek/zariadení z logistického hľadiska a určenie efektívnych taktov.
  • Tvorba plánu materiálového toku a jeho implementácia.
  • Príprava, koordinácia a realizácia projektov súvisiacich s technológiami logistiky.
  • Správa a príprava dokumentácie.

  • 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • množstvo zamestnaneckých benefitov
  • bohatý sociálny program
  • firemné akcie pre zamestnancov

Platové očakávania vieme posúdiť individuálne na základe Vašich doterajších skúseností a znalostí. Uvedená mzda v inzeráte je tá, od ktorej sa pri tejto pozícií odrážame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/ekonomické (logistika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

  • Prax na obdobne pozícií v automotive výrobe minimálne 5 rokov
  • Dobrá znalosť logistických procesov
  • Schopnosť riadenia projektov
  • Anglický jazyk – B2 vyššie pokročilý
  • MS Office – pokročilý
  • SAP – pokročilý

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 346 divíziami a 92 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 28 krajinách. Zamestnávame viac ako 166 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.
Ľ. Podjavorinskej 16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Vermešová
Tel.: +421915923488
E-mail: poslať životopis
ID: 4029349  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac