Projektový manažér - VA/VE špecialista

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 € brutto (v závislosti od skúsenosti kandidáta) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za vedenie pridelených projektov
  • vedenie projektového tímu
  • zodpovednosť za manažment riadenia zmien a nákladové zlepšenia
  • zlepšovanie existujúcich procesov na generovanie nápadov na zlepšenie nákladov
  • nasadiť vylepšený proces v rámci organizácie (cross-function zapojenie do procesu generovania a implementácie VA/VE)
  • dodržiavanie časového plánu a míľnikov projektov
  • spolupráca s inžiniermi vývoja výrobku
  • spolupráca pri určení nápravných opatrení
  • jednanie a spolupráca so zákazníkmi ohľadom vedenia projektov
  • spracovávanie technickej dokumentácie
  • organizuje pravidelné stretnutia projektových tímov

  • 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia)
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

V prípade, že Vaše skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického / prípadne ekonomicko - obchodného smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • vynikajúce komunikačné schopnosti orientované na zákazníka
  • silné organizačné schopnosti
  • efektívny tímový hráč, schopnosť viesť tím
  • skúsenosti s riadením projektu v automobilovom priemysle min. 3 roky
  • MS Office, SAP
  • znalosť procesov v automobilovom priemysle
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3835046  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac