Technik údržby lakovne

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiac1100€ + 65€ variabilná zložka + 13. a 14. plat - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preventívna údržba strojov a zariadení
  • nastavovanie zariadení v procese výroby
  • oprava a údržba zariadení
  • zodpovednosť za nepretržitý chod strojov a zariadení
  • navrhovanie a vykonávanie zlepšovacích návrhov v procese

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika a pod.)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • variabilná zložka vo výške 65 €/ mesiac
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky a pod.)
  • zabezpečená autobusová doprava z Trenčína a z Piešťan.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou.
V žiadosti uveďte telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

  • SŠ/SOU
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • flexibilita a ochota práce nadčas
  • vyhláška §21,
  • vyhláška §22 - výhodou
  • 3 až 4 zmenná prevádzka
  • znalosť PLC riadenie vítaná

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Vermešová
Tel.: +421915923488
E-mail: poslať životopis
ID: 3702084  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac