Plánovač/ka a disponent/ka výroby

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Myjava, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie zákazníckych objednávok
- plánovanie výroby, výrobných kapacít
- sledovanie materiálového pokrytia /min-max/
- komunikácia so zákazníkom, potvrdzovanie objednávok
- tvorba prac. príkazov pre výrobu
- sledovanie plánu výroby s jej skutočným priebehom
- objednávanie materiálu pre daný projekt
- kontrola skladových zásob materiálu v systéme
- kontrola správnosti dodávok materiálu od dodávateľa

- motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
- pružná pracovná doba
- možnosť jazykového vzdelávania
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi 3 najlepších zamestnávateľov na Slovensku
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia a pod.)
- dynamická práca v mladom kolektíve
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate.
Miesto výkonu práce je Nové Mesto nad Váhom.

V žiadosť uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Logistika alebo Plánovanie
1

- aktívna znalosť AJ, NJ výhodou
- prax v oblasti logistiky alebo plánovania
- znalosť SAP, MS Office
- schopnosť samostatne riešiť problémy

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 309 divíziami a 99 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách. Zamestnávame viac ako 155 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

MAGNA Slovteca, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Magna International, ktorá na slovensku pôsobí od roku 1994.
Hlavnou činnosťou je výroba vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel ako i smeroviek na osobné automobily pre renomované automobilky. (VW, BMW, Toyota, Ford, PSA, Renault, AUDI, Nissan, Mercedes, Suzuki, Fiat a pod.)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Rybárska 1
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2595874   Dátum zverejnenia: 29.9.2017