Operátor výroby / lisu / lakovne - ž/m

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacvariabilná zložka 100€, 13. a 14. plat + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž vonkajších / vnútorných spätných zrkadiel
  • vizuálna kontrola výrobkov
  • balenie výrobkov podľa predpisu
  • dodržiavanie kvality a štandardov
  • práca na 3 alebo 4 zmeny
  • práca vhodná pre ženy aj mužov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, a pod.)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • variabilná zložka vo výške 100 €/ mesiac
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky a pod.)
  • zabezpečená autobusová doprava z Trenčína, Piešťan a z Nového Mesta nad Váhom
1.Trenčín - Záblatie - Chocholná Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice -Lieskové - Ivanovce - Štvrtok nad Váhom - Trenčianske Bohuslavice
2. Piešťany - Vrbové - Banka - Piešťany - Veľké Orvište - Bašovce - Pobedím - Horná Streda - Brunovce -Potvorice - Považany - Milex - NMNV - Tesco - Strojstav
3. NMNV - Autobusová stanica - kino - MÚ - Kováčik - Kaufland - Rázcestie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • flexibilita - ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke a nadčas
  • dobrý zdravotný stav (výborný zrak)
  • technické myslenie
  • zodpovedný prístup k práci a dobré pracovné návyky
  • absolventi sú vítaní

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2511529  Dátum zverejnenia: 19.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac