Technik nastavovania lisov

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiaczákladná mzda od 1250€ (v závislosti od skúseností kandidáta) + 100€ variabilná zložka + 13. a 14. plat + príplatky za 4 zmennú prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavenie parametrov lisovania
  • zmena výroby/ foriem na vstrekolisoch
  • údržba pracovných nástrojov, čistenie foriem
  • kontrola parametrov lisovania
  • kontrola zariadení a výrobkov v procese výroby

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika a pod.)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • variabilná zložka vo výške 100 €/ mesiac
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky a pod.)
  • zabezpečená autobusová doprava z Trenčína a Piešťan.

Platové očakávania vieme posúdiť individuálne na základe Vašich doterajších skúseností a znalostí. Uvedená mzda v inzeráte je tá, od ktorej sa pri tejto pozícií odrážame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer

  • ochota pracovať na 4 zmeny - nepretržitá prevádzka
  • zmysel pre zodpovednosť a dôkladnosť

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2511279  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac