Študentský program Magna - oddelenie logistiky

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
15.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ príspevok na cestovné a zvýhodnené stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných študentov 1-4 ročníka VŠ do nášho študentského programu Magna. Pripoj sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive už počas štúdia a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti!

  • Aktivity súvisiace s činnosťou logistického centra
  • Koordinácia pridelenej prac. činnosti v sklade napr. inventúra, vyskladávanie obalov, materiálov atď
  • Spracovanie pravidelných dát do týždenných / mesačných reportov
  • Analýza dát a príprava štatistík a analýz v Exceli
  • Vytváranie prehľadov / tabuliek

  • Dlhodobá spolupráca až po skončenie VŠ štúdia
  • Študentský program, individuálny rozvoj pre najlepších.
  • Možnosť vypracovania diplomovej práce u nás
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej jedálni.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
  • Perspektíva práce na TPP po skončení štúdia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

logistika výhodou

  • Študent/ka VŠ, 1.-4. ročník
  • Štúdium v oblasti logistiky veľkou výhodou
  • Počítačové zručnosti (MS Excel)
  • Analytické schopnosti - príprava vstupov a spracovanie dát
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Anglický/Nemecký jazyk výhodou
  • Možnosť individuálnej dohody – počet hodín, dni práce (očakávame prácu počas celého roka priemerne 20 hod / týždeň v rámci štandardného pracovného času)

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4812439  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.