Finančný analytik (projektový kontroling)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 730 EUR/mesiacSenior od 1730 EUR brutto/mesiac, Junior od 1350 EUR brutto/mesiac, mzda zahŕňa 13ty plat, finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO ŤA ČAKÁ:
Na tejto pozícii sa staneš súčasťou tímu Project Controlling a budeš mať pod kontrolou ekonomické ukazovatele pre pridelené projekty pohonnej jednotky od nominácie až po ukončenie obchodnej aktivity. Budeš pôsobiť ako biznis partner pre miestne vedenie, Finance/Group Controlling, Program Management, predaj, inžinierstvo a nákup, a budeš mať zodpovednosť za nasledujúce úlohy:

  • Plánovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za finančné aspekty projektu
  • Pravidelné reportingy projektu a včasná informácia pre vedenie o prekročení plánovacích nákladov/budgetu (porovnávanie plánovaného a skutočného stavu a analýza odchýlok)
  • Pôsobenie ako biznis partner pre interné zainteresované strany v súvislosti s ekonomickými otázkami
  • Neustála optimalizácia a rozvoj kontrolingových nástrojov, vrátane školenia zamestnancov z iných oddelení v oblasti ekonómie
  • Správa projektu, príprava a následná analýza mesačných uzávierok
  • Pravidelné cestovanie (raz mesačne Rakúsko, Nemecko)

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Kvartálny Bonus - ekvivalent spolu max 14-ta mzda.
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 120 EUR / mesiac
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch
  • Ročný balík benefitov v systéme Cafetéria.
  • Bonus pri jubileách.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Flexibilný pracovný čas (ak ho pozícia dovoľuje).
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.

MAGNA PRE VÁS
  • Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
  • Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Magna Hill Race, Spoznaj Behom Košice)
  • Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
  • Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
  • Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA Trebišov, MyMachine)
  • Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu)

Zaujala Ťa naša ponuka? Pošli nám prosím svoj životopis a následne sa s Tebou spojíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti Ekonómie
  • 2-3 skúseností v oblasti kontrolingu, účtovníctva, fakturácie alebo podobnej pozície
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (min B2 level), znalosť nemeckého jazyka je výhodou
  • Dobré IT zručnosti (PowerBI, Excel a SAP)
  • Analytické schopnosti, kritické myslenie, zmysel pre detail
  • Sebadisciplína a samostatnosť, vysoká iniciatíva

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Edita Ivanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4745790  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 730 EUR/mesiac