Operátor výroby - Nastavovač

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP (podľa dostupnosti)
1 209 EUR/mesiacMzda od 1127,71 EUR do 1209 EUR vrátane 13 mzdy, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Práca v 12hod 3 alebo 4 zmennej prevádzke
  • Vykonávanie všetkých činností nevyhnutných na prevádzku výrobnej linky (lisovacia linka, zváracia linka) vrátane prísunu a výmeny materiálu, nastavovania strojov.
  • Úprava nastavení pri odchýlkach rozmerov.
  • Zodpovednosť za kvalitu dielov, vykonávanie pravidelných meraní, vizuálna kontrola hotových dielov.
  • Príprava materiálu, nástrojov a balenia pre výrobu produktov v správnej kvalite a čase.
  • Obsluha žeriavu, príp. inej techniky pre presun materiálu, nástrojov.
  • Výmena náradia a prevádzkových prostriedkov,
  • Prestavba stroja, linky, výrobného zariadenia na iný výrobok (dielec) podľa predpísanej dokumentácie

  • Práca cez Agentúru
  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaná 13-ta mzda.
  • Kvartálny Bonus (ekvivalent 14-ta mzda).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac ALEBO:
  • Zmluvná doprava z lokalít: Čierna nad Tisou - Kráľovský Chlmec - Svätuše - Svätá Mária - Somotor - Streda nad Bodrogom - Borša - Michaľany - Lastovce - Trebišov - Rožňava
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 150 EUR / mesiac
  • Odmeny za vykonané zlepšenia až do 100 EUR.
  • Bonus pri jubileách 100 - 200 EUR.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 - 2000 EUR.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Príspevok na stravovanie
  • Práca v medzinárodnej prostredí s najmodernejšími technológiami

MAGNA PRE VÁS
  • Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
  • Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Magna Hill Race, Spoznaj Behom Košice)
  • Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
  • Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
  • Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA Trebišov, MyMachine)
  • Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu)

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.
Zaslaním životopisu prostredníctvom stránky www.profesia.sk zároveň súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce aj spoločnosti Grafton Slovakia, s. r. o., ako agentúre dočasného zamestnávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Prax alebo vedomosti o nastavovaní strojov a zariadení (nielen obsluhou) NUTNOSŤOU
  • Schopnosť práce s technickou dokumentáciou
  • Základné vedomosti o postupoch a procesoch vo výrobných technológiách
  • Skúsenosti s meraním – výhodou.
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie, ideálne technického zamerania.
  • Spôsobilosť na VZV, žeriav – výhodou.
  • Ochota učiť sa nové znalosti a získavať nové poznatky.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa novým a meniacim okolnostiam.

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Jakubec
E-mail: poslať životopis
ID: 4643988  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 209 EUR/mesiac