Testovací Inžinier E-drive / Inverter

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
2 135 EUR/mesiacSenior od 2135 EUR brutto/mesiac, Junior od 1613 EUR brutto/mesiac, mzda zahŕňa 13ty plat, finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v tíme špecialistov, ktorých nezastaví žiadna výzva? Rád sa učíš a zaujímaš sa o technológie v automobilovom priemysle? Neváhaj a pridaj sa k nám!

ČO BUDE TVOJA PRÁCA

  • Správa End Of Line testovacej sekvencie a sekvencie pre nahrávanie softvéru.
  • Koordinácia zmien testovacej sekvencie v spolupráci so Systémovým inžinierom v centrále.
  • Odhadovanie dôsledkov plánovaných zmien dizajnu produktu alebo procesu výroby.
  • Štatistické vyhodnocovanie procesov, analýza dát.
  • Iniciovanie, vykonávanie a vyhodnocovanie dodatočných meraní pomocou rôznych nástrojov (INCA / CANape / CANalyser, zákaznícke nástroje).
  • Kontaktná osoba za výrobný závod pre otázky týkajúce sa softvérových funkcií a softvérových zmien.
  • Posudzovanie odchýlok a kvalitatívnych problémov. Definovanie okamžitých a trvalých nápravných opatrení.

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaná 13-ta mzda.
  • Kvartálny Bonus (ekvivalent 14-ta mzda).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 150 EUR / mesiac
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Systém benefitov Cafeteria alebo karta MultiSport.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia až do 100 EUR.
  • Bonus pri jubileách 100 - 200 EUR.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času 40 EUR.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 - 2000 EUR.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Flexibilný pracovný čas (ak ho pozícia dovoľuje).
  • Práca v medzinárodnej prostredí s najmodernejšími technológiami

MAGNA PRE VÁS
Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Spoznaj Behom Košice)
Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA Trebišov, MyMachine)
Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu)

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zareaguj na Profesii a zašli nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva, elektrotechniky
  • Plynulá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk je výhodou
  • Skúsenosti s prácou vo výrobnom prostredí sú výhodou
  • Povedomie o CAN komunikácii
  • Skúsenosti s diagnostikou automobilov sú výhodou
  • Programátorské zručnosti (objektovo orientované programovanie) – základy
  • Komunikačné a organizačné zručnosti, tímová spolupráca
  • Ochota cestovať (príležitostne)

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Edita Ivanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4603072  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 135 EUR/mesiac