Senior Procesný inžinier Montáž - rozbeh výroby e-drive Inverter

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiacNástupná mzda od 2200 / mesiac (senior), od 1800 / mesiac (mid) - finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov a okrem toho ponúkame: • Garantovaný letný 13 plat 1/2 mzdy • Garantovaný zimný 13 plat 1/2 mzdy • Kvartálny bonus (dohromady cca 1x mzda) • Príplatky v prípade zmennosti až do 120 EUR / mesiac Cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu výtvarajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Štúdie realizovateľnosti a nákladovosti na nové stroje, zariadenia, nástroje, rovnako ako úpravy existujúcich procesov a zariadení – montážne technológie pre nový projekt.
  • Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie.
  • Spolupráca pri výbere dodávateľov, technológií a ich technické zdôvodnenia.
  • Špecifikovanie a objednávanie strojov podľa aktuálneho procesu, dohliadanie na predobierku stroja a finálnu akceptáciu stroja do výroby, spolupráca s inými oddeleniami
  • Príprava dokumentácie pre zaradenie a spustenie linky v našom závode
  • Špecifikovanie a objednávanie meradiel potrebných do výroby, vykonanie predobierky meradiel a ich finálna akceptácia do výroby. Úzka spolupráca s oddelením kvality.
  • Vytváranie, implementácia a pravidelná aktualizácia procesnej dokumentácie (JES, STW, Flowchart, PKP, AMOP...) podľa požiadaviek IATF a MAFACT
  • Zodpovednosť za prípravu dokumentácie pre PPAP pre linku a produkt
  • Vytváranie a aktualizácia procesnej PFMEA.
  • Zodpovednosť za definovanie a integráciu ESD a TecSa (technická čistota) požiadaviek na montážnu linku
  • Práca v SAPe - vytváranie nových materiálových čísiel, pracovných plánov pre závod Magna
  • Spolupráca s údržbou pri riešení technických problémov (poruchy strojov) a pri preventívnej údržbe.
  • Tréning a podpora výrobného personálu. Príprava školiacich podkladov a realizácia školení v požadovanom rozsahu a kvalite.
  • Neustále zlepšovanie existujúcich procesov pre výrobu na príslušnej oblasti.
  • Optimalizácie nákladov v rámci zverenej oblasti výroby v súvislosti s vývojom produktu (náklady na nástroje, nepodarkovosť dielov, skladové zásoby nástrojov a náhradných dielov).
  • Spolupráca s inžiniermi kvality aj inými oddeleniami na nápravných opatreniach pri interných kvalitatívnych problémoch ako aj pri externých reklamáciách.
  • Spolupráca s audítorom pri vykonávaní auditu procesu vo výrobnej oblasti. Spolupráca pri príprave na zákaznícky resp. certifikačný audit.
  • Identifikácia ergonomických problémov na zverených operáciách. Podávanie technických návrhov na zlepšenie ergonómie na zverených operáciách.

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat (1/2 leto, 1/2 zima)
  • Kvartálny bonus na základe výsledkov (dohromady cca 14-ty plat).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 120 EUR / mesiac
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch, bonus pri jubileách
  • Bonus za odporučenie zamestnanca
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma), Nemecký jazyk – výhodou.
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti strojárstva alebo elektrotechniky
  • Ochota cestovať do zahraničia v rámci stretnutí s dodávateľmi
  • Min. 5 (senior) / 3(mid) ročné skúsenosti v oblasti výrobného inžinierstva na inžinierskej pozícii, ideálne v automotive
  • Vedomosti o výrobných, montážnych postupoch a technologických procesoch.
  • Vedomosti o systémoch manažmentu kvality (IATF, TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001)
  • Znalosť softwaru APIS pre manažment FMEA a PKP
  • Základy práce s AutoCADom

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4570170  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac