Špecialista pre komunikáciu - Magna Powertrain & Magna Electronics

Miesto práce
Kechnec 282, Kechnec
Termín nástupu
By agreement
1 700 EUR/mesiacNástupná mzda od 1700EUR / mesiac - finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov a okrem toho ponúkame: • Garantovaný letný 13 plat 1/2 mzdy • Garantovaný zimný 13 plat 1/2 mzdy • Ročný bonus cca 1x mzda • Príplatky v prípade zmennosti až do 120 EUR / mesiac Cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Aká bude Vaša náplň práce?

  • Plánovanie a riadenie externej komunikácie pre 2 divízie: Magna PT a Magna Electronics
o Komunikácia voči externému prostrediu (rola hovorcu)
o Rozvoj lokálneho branding-u, hľadanie nových spôsobov zviditeľnenia spoločnosti
o Realizácia kampaní na sociálnych sieťach

  • Plánovanie a riadenie internej komunikácie pre 2 divízie: Magna PT a Magna Electronics
o Organizácia firemných eventov (Vianočný večierok, Letný deň, MMM atď)
o Práca s interným organizačným tímom
o Práca s internými komunikačnými kanálmi (časopis, intranet, obrazovky)
o Spolupráca s centrálou na komunikačných stratégiách

  • Podpora a rozvoj v oblasti sociálnej zodpovednosti firmy
o Rozvoj sponzoringových aktivít
o Spolupráca so vzdelávacími inštitúciami z hľadiska komunikácie
o Spolupráca s regionálnymi inštitúciami (obec, mesto, kraj)

  • Zodpovednosť za rozpočet na komunikáciu a marketing

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku. .

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
  • VŠ vzdelanie (výhodou je zameranie na komunikáciu, marketing, médiá)
  • Skúsenosti v niektorej z oblastí ako napr: komunikácia, marketing, PR, práca s médiami
  • Schopnosť vystupovať pred médiami a byť tvárou spoločnosti
  • Skúsenosti s organizáciou podujatí
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Schopnosť prichádzať s novými myšlienkami a doviesť ich do realizácie
  • Práca s PC (MS Office), príp inými softvérmi

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4481800  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac