Можливість для людей з України

Študentský program Magna: Oddelenie Bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ príspevok na cestovné a zvýhodnené stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných študentov do nášho študentského programu Magna. Pripoj sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive už počas štúdia a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti!

Čo bude Vašou úlohou ?
  • Podpora oddelenia Bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a životné prostredie
  • Podpora pri príprave podkladov, analýz, reportov, sledovanie zmien a vyhodnocovanie
  • Účasť na mítingoch a kooperácia s tímom na riešení výrobných problémov
  • Administratívna činnosť - spracovanie dát, aktualizácia dokumentácie a reportov, skenovanie a vytváranie databáz (revízie Karty bezpečnostných údajov, evidencia školení a iné...)
  • Fyzická kontrola zberných bodov, kontrola a vydávanie zdravotníckeho materiálu

  • Dlhodobá spolupráca aj po skončenie VŠ štúdia
  • Študentský program, individuálny rozvoj pre najlepších.
  • Možnosť vypracovania diplomovej práce u nás
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
  • Perspektíva práce na TPP po skončení štúdia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor/kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Študent/ka VŠ, 2.-4. ročník, optimálne technického odboru / kvality, životné prostredie, bezpečnosť - vítaný
  • MS Excel - tabuľky, grafy, vzorce
  • Anglický jazyk - výhodou

  • Tímový hráč
  • Samostatnosť
  • Proaktivita
  • Zodpovedný a a spoľahlivý prístup
  • Zmysel pre detail
  • Možnosť individuálnej dohody – počet hodín, dni práce (očakávame prácu počas celého roka priemerne 15 hod / týždeň v rámci štandardného pracovného času, al. 2 pracovné dni)

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Agnesa Rusinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4409908  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.