Skladník s VZV oprávnením

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 140,56 EUR/mesiacMzda od 1063,88 EUR do 1140,56 EUR vrátane 13 mzdy, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Zásobovanie liniek, import, export.
  • Vykonávanie všetkých činností nevyhnutných na chod výrobnej linky z logistického hľadiska vrátane.
  • Prísunu materiálu.
  • Manipulácia s ne/vratnými obalmi.
  • prebaľovanie materiálu
  • Príprava a balenie materiálu pre export.
  • Kontrola správnosti prebalenia výrobného materiálu.
  • Manipulácia s nevýrobným materiálom a jeho skladovanie.
  • Manipulácia a export hotových výrobkov.
  • Práca s manipulačnou technikou.
  • Práca cez agentúru dočasného zamestnávania

  • Práca cez Agentúru
  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaná 13-ta mzda.
  • Kvartálny Bonus (ekvivalent 14-ta mzda).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac ALEBO:
  • Zmluvná doprava z lokalít: Čierna nad Tisou - Kráľovský Chlmec - Svätuše - Svätá Mária - Somotor - Streda nad Bodrogom - Borša - Michaľany - Lastovce - Trebišov - Rožňava
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 150 EUR / mesiac
  • Odmeny za vykonané zlepšenia až do 100 EUR.
  • Bonus pri jubileách 100 - 200 EUR.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 - 2000 EUR.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Príspevok na stravovanie
  • Práca v medzinárodnej prostredí s najmodernejšími technológiami

MAGNA PRE VÁS
  • Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
  • Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Magna Hill Race, Spoznaj Behom Košice)
  • Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
  • Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
  • Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA Trebišov, MyMachine)
  • Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu)

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.
Zaslaním životopisu prostredníctvom stránky www.profesia.sk zároveň súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce aj spoločnosti Grafton Slovakia, s. r. o., ako agentúre dočasného zamestnávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výška mzdy v závislosti od skúseností v riadení VZV.

Nutnosťou je:
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Platný preukaz VZV (príp ochota si ho doplniť)

Výhodou je:
  • Skúsenosti/spôsobilosti z riadenia VZV (retrak, čelný)
  • Skúsenosti z výrobného prostredia
  • Schopnosť práce s IT zariadeniami - počítače, tlačiarne, čítačky čiarových kodov
  • Základné vedomosti o postupoch a procesoch vo výrobných technológiach a logistike

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Jakubec
E-mail: poslať životopis
ID: 4400487  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 140,56 EUR/mesiac