Можливість для людей з України

Inžinier kvality pre Dodávateľov - Senior

Miesto práce
Kechnec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacNástupná mzda od 1700 EUR / mesiac - finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov a okrem toho ponúkame: • Garantovaný letný 13 plat 1/2 mzdy • Garantovaný zimný 13 plat 1/2 mzdy • Ročný bonus cca 1x mzda • Príplatky v prípade zmennosti až do 120 EUR / mesiac Cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu interných inžinierov kvality zodpovedných za dodávateľa hľadáme novú posilu, ktorá sa bude venovať najmä týmto činnostiam:

  • Analýza vzniknutých problémov na úrovni závodu vzhľadom na dodávateľa.
  • Kontakt s dodávateľmi a riešenie reklamácií.
  • Audity u dodávateľov za účelom preverenia zavedených opatrení, procesné audity podľa VDA 6.3 a ostatných platných noriem.
  • Rozvoj kritických dodávateľov.
  • Sledovanie zverených KPI - 8D status, mesačné hodnotenie dodávateľov, ročne rekvalifikácie, chargeback a iné.
  • Uvoľnenie nových dodávateľov / komponentov po technickej stránke (APQP, PPAP/PSW, Overenie kapacity a iné).

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Kvartálny Bonus - ekvivalent spolu max 14-ta mzda.
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 120 EUR / mesiac
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch
  • Ročný balík benefitov v systéme Cafetéria.
  • Bonus pri jubileách.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Flexibilný pracovný čas (ak ho pozícia dovoľuje).
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.

MAGNA PRE VÁS
  • Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
  • Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Magna Hill Race, Spoznaj Behom Košice)
  • Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
  • Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
  • Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA •Trebišov, MyMachine)
  • Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, strojárstvo (technický smer výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Vysokoškolské vzdelanie (výhodou technického smeru).
  • Predchádzajúce skúsenosti s dodávateľskou kvalitou -
(PPAP z pozície inžiniera kvality/procesu) - výhodou
  • Povedomie o komponentoch (vzdelanie alebo skúsenosť)
  • Skúsenosti v odbore a znalosť nástrojov kvality ako 8D, 5Why, IS/IS NOT, ISHIKAWA, Six Sigma.
  • Znalosť čítania výkresov.
  • Analytické myslenie a schopnosti.
  • Aktívna znalosť anglického (preferovaný), príp. nemeckého jazyka (benefit).

  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Organizačné schopnosti a samostatnosť.
  • Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita a zvládanie stresových situácií.
  • Ochota cestovať.
  • Znalosť IATF 16 949.
  • Certifikovaný audítor podľa VDA 6.3 – výhodou

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4382003  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac