Procesný inžinier pre spoločnosť Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacOd 1450 EUR + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Hlavné pracovné činnosti sú:

  • Podpora tímu pri zavádzaní nových produktov, procesov a systémov do výroby
  • Účasť na navrhovaní optimálnych výrobných procesov pre výrobu najmä pre úpravu kamerových systémov, ADAS
  • Projektovanie zariadení: od koncepcie, tvorby špecifikácií, technického schválenia až po schvalenie, školenia personálu a podporu pri sériovej výrobe alebo v laboratóriu
  • Dodržiavanie cieľov v oblasti kvality, nákladov a termínov dodania
  • Vytvaranie výrobnej dokumentácie, pracovných postupov a inštrukcii
  • Posúdenie rizík (FMEA, analýzy schopností atď.)
  • Plánovanie procesov a plánovanie úspory energie
  • Zohľadnenie bezpečnosti, ergonómie, platných noriem a zákonov

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnika, elektronika, automatizácia strojov a zariadení

  • Vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií, strojárstva alebo podobné zameranie
  • 3 - 5 rokov odbornej skúsenosti
  • AutoCad – pokročilý
  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
  • Prax z automotive spoločnosti - výhodou
  • Prax v oblasti elektrotechniky - výhodou

  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Základné znalosti systémov manažérstva kvality
  • Základné znalosti riadenia LEAN

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4243430  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac