Можливість для людей з України

Inžinier kvality pre Zákaznícky servis

Miesto práce
Kechnec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 490 EUR/mesiacNástupná mzda od 1500 EUR / mesiac - finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov a okrem toho ponúkame: • Garantovaný letný 13 plat 1/2 mzdy • Garantovaný zimný 13 plat 1/2 mzdy • Ročný bonus cca 1x mzda • Príplatky v prípade zmennosti až do 120 EUR / mesiac Cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Kontakt pre Zákazníka pre všetky kvalitatívne témy a problémy
  • Vedenie/spolupráca na zákazníckych 8D; vrátane vedenia 8D Tímu
  • Spolupráca pri riešení problémov priamo u dealerov zákazníka cez hotline portal.
  • Pravidelné, ale aj urgentné návštevy zákazníka priamo vo výrobnom závode (audit, prehliadka
závodu, skúšobné jazdy, ...) a práca so zákazníckymi portálmi na dennej báze
  • Informovanie všetkých dotknutých oddelení o zákazníckych reklamáciách.
  • Prezentovať výsledky kvality závodu priamo zákazníkovi.
  • Príprava 8D reportov a prezentácii pre Zákazníka v anglickom jazyku
  • Preberať zodpovednosť za riešenie kvality priamo v závode zákazníka.
  • Používať a podporovať nástroje kvality (8D, 6 Sigma, Štatistické metódy).
  • Nachádzať riešenia pre zlepšovanie kvality z konštrukčného a dizajnového hľadiska.
  • Identifikovať príčinu zlyhania reklamovaných prevodoviek a komponentov.
  • Používať INCA, CANape softvéry na reprodukciu a identifikovanie chýb, resp. príčin.
  • Subjektívne a objektívne hodnotiť (merať) testované prevodovky v autách.
  • Aktívne zúčastňovanie sa na tímových aktivitách, zaujímanie sa o podnikové ciele a ich napĺňanie v jednotlivých oblastiach: kvalita, bezpečnosť a ochrana zdravia, životné prostredie.
  • Diskutovanie o technických záležitostiach, kontakt s výrobou a podávanie správ o výsledkoch.
  • Podporovanie dosahovania zhody systému s požiadavkami medzinárodných noriem IATF 16949, ISO 14001 a OHSAS 18001.
  • Participovanie na príprave zákazníckych auditov, ako aj externých auditov kvality, živ. prostr. a BOZP.
  • Podpora pri zmenách v procese a zmenách u dodávateľov (MTC proces a PPAP proces)
  • Realizácia špecifických úloh, preskúmaní a pod., ktoré sú požadované QEHS manažérom na oddelení.
  • Spracovanie a nahrávanie PPAP dokumentácie na zákaznícky portál za účelom uvoľnenia produktu / procesu

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat (1/2 leto, 1/2 zima)
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy, cca v rovine mesačnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 120 EUR / mesiac
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch, bonus pri jubileách
  • Bonus za odporučenie zamestnanca
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru.
  • Znalosť nástrojov kvality a základy manažérstva kvality (výhodou).
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (písomná aj ústna forma), nemeckého jazyka (písomná a ústna forma)
  • Počítačové zručnosti (MS Office, SAP).
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Organizačné a analytické schopnosti, samostatnosť.
  • Vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresových situácií.

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Agnesa Rusinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4242537  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 490 EUR/mesiac