Technik kvality (nová hala Magna Powertrain)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiacOd 900EUR+ Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Vykonávanie vstupnej kontroly pre produkčný materiál podľa PCP
  • Aktívna práca s dokumentáciou.
  • Práca s meradlami (drsnomer, výškomer, dutinomer, a pod.).
  • Analýza komponentov na základe výkresov a výsledkov meracích správ.
  • Vyhotovenie reklamačných protokolov v spolupráci s oddelením kvality
  • Zaistenie okamžitých nápravných opatrení.
  • Sledovanie a vyhodnocovanie zverených ukazovateľov.
  • Kontrola toku nezhodného materiálu.
  • Práca so SAP-om.
  • Aktívna spolupráca a komunikácia s oddelením výroby, kvality a ME a pod.

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

  • Predchádzajúce skúsenosti s meraním.
  • Ovládanie meracích postupov pri použití základných meradiel, znalosť použitia pokročilých meradiel výhodou.
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu (výkresy, normy, predpisy).
  • Stredná škola technického smeru s maturitou, strojnícky odbor výhodou.
  • Znalosť anglického jazyka – výhodou.
  • Skúsenosti so SAP-om - výhodou.
  • Počítačové zručnosti (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
  • Zodpovednosť a dôslednosť pri plnení úloh.
  • Ochota učiť sa novým veciam.
  • Znalosť nástrojov kvality.
  • Práca v 8hod 2zmennej prevádzke

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4101232  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac