Brigáda na oddelení HR (ľudské zdroje) pre študentov VŠ

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ príspevok na cestovné a zvýhodnené stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá v životopise niečo znamená?
Máš chuť vyskúšať si prácu na ľudských zdrojoch (HR) a baví Ťa neustále komunikovať?
Si presvedčený, že máš dobrý odhad na ľudí a chceš si ho vyskúšať v praxi?

Podpora pri nábore zamestnancov:
  • komunikácia s uchádzačmi
  • práca s databázou a job portalom
  • komunikácia s personálnymi agentúrami
  • príprava potrebnej dokumentácie
  • ďalšie administratívne aktivity súvisiace s bežnou činnosťou oddelenia ľudských zdrojov vo výrobnej spoločnosti
  • podpora pri evidencii dochádzky zamestnancov

  • Príspevok na cestovné
  • Strava za dobrú cenu priamo v závode
  • Možnosť dlhodobo pracovať u nás, minimálne do skončenia VŠ štúdia
  • Perspektíva zamestnať sa u nás po VŠ
  • Možnosť mať diplomovku z praxe, kurzy a tréningy
  • Možnosť individuálnej dohody – počet hodín, dni práce (možnosť odpracovať až 20 hodín/týždenne)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické, manažment, verejná správa, psychológia a podobne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Hľadáme Teba, ak si:

  • Študent VŠ 2.- 4. ročník (podmienka)
  • Aktívny a samostatný človek
  • Komunikatívny
  • Máš chuť pracovať s ľuďmi a neustále sa niečo učiť
  • Počítačové zručnosti (MS Office)
  • Angličtina – vedieť komunikovať

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4080962  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.