Groupleader - Výroba elektronických komponentov (pre nový brownfield závod v Kechneci)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR + Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujem pre nový závod.

Napĺňanie výrobného programu podľa požiadaviek zákazníkov.
  • Dodržiavanie výrobného plánu a dodržiavania procesov výroby
  • Kontrola kvality procesov - identifikácia problémových oblastí
  • Reorganizácia a redistribúcia zdrojov pri poruchách a obmedzeniach, spolupráca s údržbou
  • Spolupráca s tímlídrami mi pri rozdelení operátorov na stroje
  • Analýza reklamácií zákazníkov v spolupráci s ME a údržbou, oznamovanie nápravných opatrení
Sledovanie ukazovateľov
  • Sledovanie, kontrola a nápravné opatrenia pre dosiahnutie kľúčových cieľov (KPI) - bezpečnosť, kvantita, kvalita a iné
  • Sledovanie stavu zásob vo výrobe
Neustále zlepšovanie
  • Kontinuálne zlepšovanie týkajúce sa strojov, personálu, materiálu a iné
  • Vedenie a podpora Lean projektov
  • Spolupráca pri zavedení zlepšení na oddelení s ostatnými oddeleniami
Projekty
  • Priama podpora projektov pracovnými skúsenosťami
  • Spolupráca pri príprave alebo zmene pracovných systémov
  • Podpora pri prevzatí, inštalácií a finálnom spustení strojov a nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer v oblasti výroby/montáže

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba a vedenie tímov

  • Vzdelanie technického smeru a skúsenosti v oblasti výroby/montáže
  • Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch SMT.
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
  • Počítačové zručnosti (Microsoft Office).
  • Užívateľské skúsenosti so systémom SAP.
  • Skúsenosti s vedením výrobných tímov.
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti.
  • Schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie. Flexibilita.

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4080930  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac