Inžinier kvality pre dodávateľov (pre nový brownfield závod v Kechneci)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 530 EUR/mesiacOd 1530 EUR+ Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

  • Spolupráca s novými a existujúcimi dodávateľmi
  • Odborné posúdenie elektronických dielov/súčiastok
  • Pravidelné hodnotenie dodávateľov podľa štandardov kvality (TS16949)
  • Vybavenie a spracovanie reklamácií pri vstupe tovaru do závodu
  • Podpora dodávateľov pri analýze chýb
  • Kontrola a zhodnotenie akčných plánov, 8D protokolov a schválenie navrhovaných opatrení
  • Audity u dodávateľa (VDA 6.3) - jeho výrobných procesov (vykonanie, kontrola opatrení, akčných plánov a ich zavedenia), kontinuálne zlepšovanie dodávateľskej kvality
  • Optimalizácia procesov pre zabezpečenie úspory nákladov a efektívneho manažovania reklamácií
  • Sledovanie cieľov - náklady kvality, hodnotenia dodávateľov a iné

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte prosím v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/elektronika, strojárstvo a podobne zamerané technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • Prax v automobilovom priemysle alebo v dodávateľských spoločnostiach
  • Skúsenosti so systémami kvality (8D, 5Why, IS/IS NOT, ISHIKAWA, Six Sigma)
  • Prax v oblasti mechaniky a elektroniky
  • Pokročilé znalosti ako audítor VDA 6.3
  • Podrobná znalosť APQP
  • Skúsenosti s testovacími zariadeniami
  • Znalosť štatistických nástrojov kvality
  • Znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou

  • Analytické myslenie
  • Dobrý časový manažment
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Organizačné schopnosti a samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Ochota cestovať

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4075450  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 530 EUR/mesiac