Fundraiser/ka

MAGNA, občianske združenie

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 450 EUR/mesiac(podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Individuálny a firemný fundraising (online, sms, magna partner program, firmy a nadácie)

- Udržiavanie vzťahov a komunikácia s darcami a partnermi

- Vyhľadávanie a písanie grantov

- Podieľanie sa na tvorbe fundraisingových kampaní

- Flexibilny pracovný čas, možnosť home office podľa dohod

- Podpora v ďalšom vzdelávaní a rozvoji

- Týždeň dovolenky navyše

- 2% loyality bonus zo základnej mzdy v tvojej platovej úrovni za každý odpracovaný rok

- Zľava na konzumáciu nápojov a jedla v kaviarni Apoteka

- Práca v renomovanej organizácii s medzinárodnou pôsobnosťou a vysokou spoločenskou hodnotou

- Možnosť zapojiť sa do zaujímavých projektov humanitárnej a zdravotníckej organizácie MAGNA

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie

- minimálne 2 roky skúseností v oblasti predaja a/alebo marketingu

- silný záujem o humanitárne záležitosti; oddanosť cieľom a hodnotám MAGNA

- proaktívna osobnosť s vynikajúcimi interpersonálnymi zručnosťami a schopnosťou efektívne komunikovať so širokou škálou partnerov

- predchádzajúce skúsenosti s výskumom potenciálu a programami na generovanie potenciálnych zákazníkov sú výhodou

- preukázateľné skúsenosti s projektovým manažmentom, orientácia na detaily a schopnosť samostatne plánovať

- anglický jazyk a dobrá znalosť softvéru Microsoft Office (Word, Excel, Power Point atď.)

MAGNA je nezisková nezávislá medicínska humanitárna organizácia. Poskytujeme lekársku pomoc ľuďom postihnutým konfliktmi, epidémiami, katastrofami alebo nedostatočnou zdravotníckou starostlivosťou. Naše tímy tvoria zdravotníci, pracovníci logistiky a administratívy.
Zaoberáme sa náborom zdravotníckeho a nelekárskeho personálu, zbierame finančné prostriedky od súkromných darcovi aj inštitúcií a zvyšujeme povedomie verejnosti o ohrozených populáciách. Pomocou malej, ale vysoko angažovanej skupiny zamestnancov a dobrovoľníkov sme dosiahli úctyhodné výsledky. Liečime pacientov trpiacich širokou škálou chorôb a zdravotných potrieb (zdravie detí, podvýživa, sexuálne násilie, zdravie žien, duševné zdravie, HIV/AIDS, malária, cholera a iné choroby).
V súčasnosti máme otvorené misie v Južnom Sudáne, Demokratickej republike Kongo, Sýrii, Libanone, Iraku, Afganistane, Ukrajine a Kambodži. Od začiatku sme pracovali vo viac ako 15 krajinách v Ázii, Európe, Afrike a Amerike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4817521  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac