Ponúkame prácu pre elektrikárov a pomocníkov

Tryton Agency, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre elektrikárov a pomocníkov. Práca na Slovensku.
Požiadavky : znalosť elektro inštalácie, silnoprúd, platná vyhláška min § 21.
Práca na flexibilné turnusy.
Ponúkaný plat pre elektrikára od 10,- Eur / hod., pomocný elektrikár od 7,- Eur/hod.
Práca na dlhodobé obdobie. Viac info 0918 395 458, mail : [email protected]
Tešíme sa na spoluprácu

Výhody :
Výhodné mzdové podmienky,
zabezpečené ubytovanie,
turnusová práca- možnosť flexiblity
práca v interiéri
práca na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

elektrikárske prace - požiadavka ukončené štúdium elektrikára – min § 21
a pomocné práce – prac skúsenosti, klasické ťahanie kabeláže po vnútri, silnoprúd, príprava pre kabeláž tzv. žľabovanie a predpríprava pre elektrikárov

Cieľom spoločnosti je zosúladiť trh práce tak, aby sme vďaka vzájomnej kooperácii dokázali maximalizovať výstupy spoločnej spolupráce a tým uspokojovali potreby celého produkčného reťazca.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3185947  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte