Tímlíder- Pracovná ponuka pre lídra vo výrobe s možnosťou kariérneho postupu

Miesto práce
Kechnec 265, Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacPriemerná hrubá mzda na pozícii prevyšuje 1600€ mesačne. Základná mzda od 1400 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Príplatky nad rámec zákonníka práce + Zvýhodnené stravovanie + Multisport karta a ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod Magna Electronics Slovakia s.r.o. v Kechneci.
Pozícia je manažérska, Tím líder sa nezapája do práce na linke. Jeho hlavnou úlohou je vedenie tímu, plánovanie a dohľad nad výrobou, riešenie kvalitatívnych a technických problémov.

Prax na líderskej/supervízorskej/riadiacej pozícii nutná!

Hlavné pracovné činnosti sú:
  • Zabezpečovanie plynulého a bezchybného chodu zverenej časti prevádzky
  • Riadenie a koordinovanie práce skupiny pracovníkov v elektrotechnickej výrobe
  • Vykonávanie všetkých činností nevyhnutných pre chod určeného výrobného úseku vrátane prísunu a výmeny materiálu a nastavovania strojov
  • Implementácia opatrení na neustály rozvoj jednotlivých činností a zvyšovanie efektivity
  • Dohľad nad dodržiavaním 5s na zverenom pracovisku
  • Aktívne podieľanie sa na procese neustáleho zlepšovania procesov vo výrobe

  • Garantovaný 13. plat.
  • Bonus na základe výsledkov (8% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Travel bonus - pri absolvovaní služobných ciest.
  • Zvýhodnené stravovanie v závodnej jedálni so širokou ponukou jedál a občerstvenia.
  • Vernostný príspevok po každých 5 odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3, 5, 10 a 15 odpracovaných rokoch.
  • Ročný balík benefitov.
  • Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
  • Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

  • Prax na vedúcej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou
  • Znalosť automotive štandardov

  • Znalosť AJ výhodou

  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Samostatnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Schopnosť motivovať zamestnancov

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Sasák
Tel.: +421904637914
E-mail: poslať životopis
ID: 4727573  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac