Inžinier pre plánovanie a priestorové usporiadanie

Miesto práce
Kechnec 265, Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacMzda od 1400 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie. Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod Magana Electronics Slovakia s.r.o. v Kechneci.

Plánovanie priestorového rozmiestnenia

  • Plánovanie strojov, zariadení, montážnych liniek vo výrobe vrátane ich rozmiestnenia a inštalácie, plánovanie materiálového toku jednotlivých operácii a medzioperačných zásobníkov.
  • Aplikovanie rôznych modifikácií, zmien na linkách, strojoch a zariadeniach v závode vrátane koordinovania priestorového umiestnenia.
  • Komunikácia s dodávateľmi strojov a výrobných zariadení, montážnymi firmami.
  • Administratíva - evidencia a udržiavanie výkresovej dokumentácie.
  • Implementácia aktuálnych požiadaviek do procesov a postupov.

Produktivita a kapacitné plánovanie

  • Optimalizácia výroby - meranie a optimalizácia obsahu štandardnej pracovnej náplne operátorov, vedenie prehľadu a adresovanie neštandardných činností na zodpovedných. • Meranie časov cyklov strojov a ich odsúhlasovanie pri preberaní strojov. Organizovanie meraní "run & rate".
  • Kapacitné plánovanie - aktualizácia kapacity strojov, zariadení a ľudských zdrojov vo výrobe a ich načasovanie v súlade s výrobnými plánmi.
  • Plánovanie zmien (zvýšení/znížení resp. vyťažení kapacity strojov).
  • Ergonómia - vypracovanie činností pracovných miest vo výrobe.

SMF

  • Nastavenie “routing” a “master data” pre jednotlivé procesy.
  • Práca s “Flow chart” a vkladanie informácií do SAP.
  • Účasť na VSM (podielanie sa na výpočtoch, analýza dát, aplikácia do layoutu).
  • Zosúladenie skutočných strojových časov so SAPom.

Garantovaný 13-ty plat.
Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
Príspevok na cestovné.
Zvýhodnené stravovanie.
Pružná pracovná doba.
Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
Ročný balík benefitov.
Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vedomosti o výrobných procesoch, postupoch a technológiách
  • Čítanie výkresov, AutoCAD-na úrovni pokročilý
  • Znalosti technických noriem pre umiestňovanie strojov a zariadení
  • Zásady usporiadania štíhlej výroby
  • Znalosť systémov priemyselného inžinierstva
  • Pokročilé znalosti MS - Office (Word, Excel, Outlook)

  • Prax v oblasti projektovania výrobných systémov, plánovania výrobných kapacít a produktivity - Výhodou

  • Anglický jazyk - aktívne, plynulá písomná aj ústna forma
  • Komunikačné zručnosti
  • Schopnosť spolupracovať

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Sokol
E-mail: poslať životopis
ID: 4546110  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac