SMT inžinier pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda od 1500 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie. Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod Magana Electronics Slovakia s.r.o. v Kechneci.

Hlavná pracovná náplň:
  • Zabezpečenie optimalizácie, ďalšieho rozvoja existujúcich výrobných procesov a technológií, počas spúšťania ako aj zabezpečovania sériovej výroby.
  • Podpora a spolupráca pri projektoch v rámci výrobných technológií SMT:
laser, technológia lepenia, tlač, SPI, tavenie a ručné spájkovanie, testovanie atď.
  • Vyhodnocovanie procesov, podpora pri návrhu SMD strojov
  • Digitalizácia výroby / vytváranie sietí
  • Definovanie parametrov nových a štandardných výrobných procesov a technológií v prefabrikácii elektroniky s prihliadnutím na kvalitatívne a ekonomické štandardy
  • Vytváranie a aktualizácia procesnej FMEA
  • Zavadzanie nových výrobných procesov a technológií na výrobu elektronických zostáv
  • Účasť na vývojových projektoch, podieľanie sa na prácach spojených s návrhom výrobku a definovanie výrobného procesu
  • Zabezpečovanie korekcií vzniknutých chýb
  • Zabezpečenie 5S
  • Príprava, implementácia a pravidelná aktualizácia výrobnej dokumentácie.
  • Vypracovanie štúdií ekonomickej uskutočniteľnosti a porovnanie nákladov na nové procesy a technológie, ako aj optimalizácia a aktualizácia existujúcich procesov

Garantovaný 13-ty plat.
Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
Príspevok na cestovné.
Zvýhodnené stravovanie.
Pružná pracovná doba
Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
Ročný balík benefitov.
Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií, strojárstva a pod.
  • Znalosť kvalitatívnych nástrojov a štandardov

  • Skúsenosť s SMT technológiou - výhodou
  • Prax z automotive spoločnosti - výhodou

  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Aktívny a zodpovedný prístup k práci
  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Sokol
E-mail: poslať životopis
ID: 4466644  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac