Skladník - vedenie skladového hospodárstva pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec 265, Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda od 1000 EUR/mesiac + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nový závod Magna Electronics Slovakia v Kechneci.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Príjem, kontrola, skladovanie a evidencia materiálu
  • Príprava materiálu na export (fyzická aj elektronická)
  • Administratívne spracovanie prijatého/vydaného tovaru
  • Spracovanie skladových operácií v SAPe
  • Realizácia inventúr
  • Práca s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkom

  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie.
  • Pružná pracovná doba.
  • Karta Multisport
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Ročný balík benefitov.
  • Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
  • Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

· Prax s prácou v sklade min. 5 rokov
· Preukaz VZV
· Znalosť systému SAP
· Počítačové zručnosti (skener / PC)
· Znalosť procesov skladového hospodárstva
· Prax vo výrobnej spoločnosti - výhodou

· Schopnosť pracovať samostatne
· Zmysel pre zodpovednosť
· Systematický prístup k práci

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Sokol
E-mail: poslať životopis
ID: 4464553  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac