Nastavovanie zváracích a ohýbacích zariadení

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 502,5 - 1 944 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1352,50 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priamo do kmeňa skúsených kolegov, ktorých náplň práce bude:
  • Prestavenie a nastavenie zváracích a ohýbacích zariadení a výmena prípravkov, výroba skúšobných dielov
  • Manipulácia a korekcie v programe zariadenia
  • Zaškolovanie zamestnancov do procesov obsluhy zariadenia
  • Odborné prevádzanie opráv zariadení v stanovených termínoch
  • Vyplňovanie servisných a opravných tlačív
  • Prevádzanie periodických kontrol zariadení
  • Diagnostika a odstraňovanie porúch na zariadeniach
  • Odstraňovanie porúch bez zbytočného odkladu
  • Evidencia náhradných dielov

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
  • mesačné prémie do výšky 150EUR,
  • 13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka,
  • stravné nad rámec zákona v hodnote 6,00EUR,
  • cestovný príspevok za každý odpracovaný deň od 2,20EUR do 8,80EUR,
  • podieľ na zisku spoločnosti,
  • každoročná valorizácia platu
  • príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok,
  • odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese 450EUR,
  • ovocné dni, pitný režim,
  • odmena za zlepšovacie návrhy,
  • možnosť jazykového vzdelávania (nemčina, angličtina),
  • vianočné darčekové poukážky,
  • masáže na pracovisku,
  • Multisport karta
  • športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny,
  • skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 2 roky skúsenosti v oblasti údržby zariadení, lisovanie/formovanie, zváranie

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky skúseností v oblasti údržby zariadení, lisovanie/formovanie/ohýbanie, zváranie a skúsenosti s robotikou
§21 vyhlášky 718/2002 výhodou,
Prax s Kuka, Motoman, Fanuc, Böllhoff, Tucker výhodou,
Základná znalosť nemeckého, príp.anglického jazyka.
Od kandidáta požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trajlinek
Tel.: +421910670520
E-mail: poslať životopis
ID: 4410249  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 502,5 EUR/mesiac