Hľadáme operátorov logistiky - ponúkame zárobok až 1500 EUR - nadštandardné príplatky, plné zaškolenie

Miesto práce
Automobilová, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 056 - 1 500 EUR/mesiac1056 Eur + bonus do 250 Eur (po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola pri príjme tovaru
  • vykládka a nakládka tovaru
  • príprava tovaru na expedíciu
  • skladové práce podľa pokynov nadriadeného
  • zásobovanie výrobnej linky
  • práca so skenerom
  • práca s VZV

  • Mesačný bonus do výšky 250 EUR
  • Príplatky nad rámec stanoveným Zákonníkom práce
  • Stabilizačný bonus 200 eur po pol roku
  • Bonusový systém - príspevok na dopravu, bonus za darovanie krvi, bonus za narodenie dieťaťa, bonus za odpracované roky
  • 13. plat, 14.plat, 15 plat
  • Akcie pre zamestnancov - šport, teambuilding, kultúra
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa
  • Zabezpečený pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • platný preukaz VZV
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • predchádzajúca prax na podobnej pozícii výhodou
  • SAP výhodou

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Koláriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4275335  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 056 EUR/mesiac