Operátor výroby - víkendová zmena

Magna Exteriors (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
388 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročná práca na montáži nárazníkov v automobilovom priemysle
- obsluha strojov a zariadení
- dodržiavanie pracovných postupov
- pracovníkov zaškolíme
- Pracovné zmeny: sobota poobedná zmena 14:00 - 02:00 hod., nedeľa nočná zmena 18:00 - 06:00 hod.

- Mesačné bonusy do výšky 125 EUR
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus
- 13.plat
- Príplatky nad rámec stanovený Zákonníkom práce
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- Zabezpečený pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť
- vysoké pracovné nasadenie
- manuálna zručnosť

Magna Exteriors je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa venuje technologickým riešeniam. Sme jeden z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Naša schopnosť a odbornosť z nás robí ideálneho partnera pre elektrifikáciu a produkciu áut. Magna ponúka globálny prínos a príležitosti ako priemyselný líder. Globálne v rámci 28 krajín zamestnávame 174.000 zamestnancov. „Naši ľudia sú našou hodnotou“ je filozofiou Magny. Naši ľudia určujú budúcnosť a robia čokoľvek možným. Spoločne je všetko možné.

Na Slovensku má zložka Magna Exteriors 60 ročnú tradíciu a zamestnáva cca 150 zamestnancov. Závod v Trnave sa venuje dodávkam exteriérových komponentov – montáž nárazníkov pre Stellantis Trnava.
ID: 3921338  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 388 EUR/mesiac