Technik údržby a zariadení

Magna Exteriors (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 950 Eur + KPI bonus do 100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva opravy náhradných dielov a výrobu jednoduchých strojných súčastí.
Špecifikuje požiadavky na objednanie náhradných dielov a externých plánovaných opráv.
Vykonáva plánovanú preventívnu a prediktívnu údržbu strojov a zariadení.
Identifikuje príčiny porúch, odstraňuje drobné závady . Identifikuje poruchy strojov (drobná údržba).
Podieľa sa na čistení strojov a zariadení v rámci svojej pôsobnosti.
Zaisťuje náhradné diely na opravy
Spolupodieľa sa na TPM1, TPM2 a TPM3
Vykonáva rozbory a priebežné sledovanie poruchovosti strojov a technologických zariadení
Prijíma opatrenia na minimalizáciu nákladov na údržbu, podieľa sa na plnení akčných plánov
Spolupracuje s externými servisnými pracovníkmi pri uvádzaní nových strojov a zariadení do prevádzky a pri ich opravách
Vedie dokumentáciu týkajúcu sa údržbárskych činností

13.plat
Práca v stabilnej spoločnosti
Práca na dve zmeny
Stravné lístky
Možnosť rozvoja a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

vyhláška 508/2009 § 22 Z. z.
Zváračský preukaz výhodou
Zodpovedný prístup, samostatnosť, organizačné schopnosti, flexibilita

Magna Exteriors je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa venuje technologickým riešeniam. Sme jeden z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Naša schopnosť a odbornosť z nás robí ideálneho partnera pre elektrifikáciu a produkciu áut. Magna ponúka globálny prínos a príležitosti ako priemyselný líder. Globálne v rámci 28 krajín zamestnávame 174.000 zamestnancov. „Naši ľudia sú našou hodnotou“ je filozofiou Magny. Naši ľudia určujú budúcnosť a robia čokoľvek možným. Spoločne je všetko možné.

Na Slovensku má zložka Magna Exteriors 60 ročnú tradíciu a zamestnáva cca 150 zamestnancov. Závod v Trnave sa venuje dodávkam exteriérových komponentov – montáž nárazníkov pre Stellantis Trnava.
ID: 3311281  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 Eur + KPI bonus do 100 Eur