Správca cyklotrás

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiac1600,- EUR/mes. - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedie agendu správy a údržby cyklistickej infraštruktúry.
  • Zabezpečuje výkon kontrolnej činnosti, nariaďovanie odstraňovania nedostatkov, navrhovanie postupov a opatrení a vyvodzovanie postihov pri správe a údržbe zverenej infraštruktúry, najmä v oblasti zabezpečovania obnovy vodorovného dopravného značenia, pravidelného čistenia a kosenia.
  • Zabezpečuje aktualizáciu majetkovej evidencie spravovanej cyklistickej infraštruktúry.
  • Zabezpečuje odstraňovanie závad povrchov hlavných mestských cyklistických trás v správe hlavného mesta SR Bratislavy.
  • Vykonáva čiastkové riešenie projektov dopravného značenia na základe pokynov operatívnej komisie.

Rovnováha medzi prácou a súkromím je pre nás dôležitá. Pre svojich zamestnancov máme pripravené zaujímavé benefity v hodnote cez 300€ ročne:

  • Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu je u nás bežné
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 2 dni regeneračného voľna
  • Psychologické poradenstvo
  • Príspevok až do výšky 3% zo mzdy na tretí dôchodkový pilier
  • Príspevok na dopravu a zľava na ročnú električenku
  • Zvýhodnený vstup do vybraných mestských inštitúcií ako ZOO, Divadlo P.O.Hviezdoslava, mestské múzeá, galérie, športoviská a iné.
  • Multisport karta pre športové vyžitie
  • Možnosť vzdelávania a školení
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na rekreáciu v zmysle zákona
  • Práca pre druhého najlepšieho zamestnávateľa roka 2023 v oblasti štátna a verejná správa

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  2. Životopis.
  3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky do 13.05.2024.

Zverejnené dňa 29.04.2024.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Počet rokov praxe

5

  • Ukončené minimálne úplné stredné vzdelanie s maturitou technického zamerania.
  • Minimálne 5 rokov odbornej praxe, prax vo verejnej správe vítaná.
  • Bezúhonnosť.
  • Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
  • Ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni.
  • Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné a analytické myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov