Správca/správkyňa zelene na Oddelení tvorby mestskej zelene

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacOd 1 600 Eur, s možnosťou zohľadniť kvalifikáciu a prax uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie starostlivosti a správy o verejnej zelene prvej triedy intenzity, tvorbu novej zelene, revitalizáciu existujúcich plôch zelene  a stromoradí na území hlavného mesta
  • Hodnotenie stavu drevín vo verejnej zeleni
  • Komunikácia s dodávateľom prác, spracovanie objednávok, preberanie prác a príprava podkladov k fakturácii
  • Spracovanie odborných stanovísk, pripomienkovanie materiálov odborných útvarov magistrátu, ako aj pre potreby plánovaných revitalizácii verejných priestorov, architektonických súťaží a územnej ochrany prírody a krajiny
  • Príprava podkladov pre zabezpečenie verejného obstarávania a zmlúv v zmysle interných predpisov.
  • Príprava projektov sadových úprav, spracovanie rozpočtu projektu, zabezpečenie kompletnej realizácie sadových úprav s interným dodávateľom, vybavovanie povolení dotknutých orgánov a organizácií.
  • Zabezpečenie procesov, sledovanie a kontrolovanie záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv.
  • Spolupráca pri evidencii zelene na pozemkoch vo vlastníctve hl. mesta a spolupráca pri tvorbe koncepčných plánovacích dokumentáciách pre potreby správy zelene a plánovaní obnovy verejných priestorov
  • Spolupráca s inými útvarmi pri nastavovaní a kontrole správy verejných parkov a  priestranstiev.
  • Administratívne práce spojené s činnosťou oddelenia.

PRACOVNÁ PONUKA je na ZÁSTUP ZA MD/RD

  • Príležitosť podieľať sa na budovaní a starostlivosti zelene Bratislavy.
  • Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny.
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas.
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona.
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily.
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc.
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií.

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Prax na pozícii/v oblasti

    Prax v rámci odborného zamerania minimálne 3 roky (realizácia, údržba , správa zelene,...)

    Počet rokov praxe

    3

    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie prírodovedného, alebo environmentálneho odboru so zameraním na správu a tvorbu mestskej zelene  (napr. krajinná architektúra, arboristika, záhradníctvo a pod.)
    • Prax v rámci odborného zamerania minimálne 3 roky (realizácia, údržba , správa zelene,...)
    • Skúsenosti s realizáciou a navrhovaním závlah výhodou
    • Odborná spôsobilosť v danej oblasti je výhodou.
    • Znalosť a orientácia v príslušných právnych predpisoch a súvisiacej legislatívy
    • Schopnosť posudzovania  projektových dokumentácií dotýkajúcich sa zelene a verejných priestranstiev
    • Praktické znalosti postupov a procesov v štátnej správe alebo samospráve výhodou.
    • Bezúhonnosť.

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Laborde
    E-mail: poslať životopis