Projektový/produktový manažér/ka

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacOd 1700 Eur/mesiac, v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do teamu Inovácií hľadáme projektového/produktového manažéra/ku, ktorá má chuť použiť svoje skúsenosti pre zlepšenie užívateľskej skúsenosti zamestnancov Magistrátu a obyvateľov Bratislavy.

Ak máš skúsenosť s projektovým riadením, manažovaním zainteresovaných strán či biznis analýzou a zaujíma ťa implementácia procesov a service design- ozvi sa nám!

Táto pozícia je otvorená ľuďom s rôznym rozsahom životných a pracovných skúseností, pre tých juniornejších, čo majú chuť sa učiť, ale aj pre tých, ktorí už majú nejaký ten rok praxe za sebou.

Náplň práce:

  • Analýza potrieb obyvateľov, zamestnancov magistrátu, prehľad o interných procesoch a spolupráca naprieč oddeleniami pri rozvoji a transformácii digitálnych služieb a iných kľúčových služieb mesta
  • Návrh a koordinácia zákazníckych ciest, porozumení potrieb rôznych cieľových skupín, UI a UX vrátane testovania s užívateľmi a vyhodnotenie prototypov
  • Koncepcia a implementácia procesov projektového riadenia v súlade s princípmi design thinking a agilného vývoja
  • Rozvoj automatizácie interných digitálnych služieb na základe strategických potrieb a zadaní
  • Príprava a koordinácia zadania pre dizajn a front-end development
  • Príprava podkladov a návrhov komunikačných riešení
  • Koordinácia vývoja technologických riešení a manažovanie jednotlivých komponentov na základe projektového plánu vrátane verejného obstarávania
  • Návrh cieľov a merateľných ukazovateľov
  • Úzka spolupráca s oddeleniami a sekciami magistrátu, mestskými firmami a tretími stranami, vrátane dobrovoľníkov
  • Administratívne práce súvisiace s realizáciou, prípravou verejných obstarávaní a podkladov pre mestské zastupiteľstvo a rozhodovanie pre vedenie mesta

  • Peňažné benefity: osobné príplatky, polročné odmeny
  • Sociálna politika:

     1. príspevok do DDS 2-3 %

     2. príspevok na dopravu

     3. zvýhodnená ročná električenka

     4. príspevok na stravovanie

  • Pružný pracovný čas
  • Zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
  • Možnosť práce z domu
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
  • Možnosť individuálnej a skupinovej supervízie
  • Možnosť profesijného a odborného rastu a vzdelávania hradeného zamestnávateľom
  • Podpora teambuildingových a kultúrnych aktivít
  • Bezplatné vstupy do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  2. Životopis.
  3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky do 30.04.2024.

Zverejnené dňa 16.04.2024.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  •  VŠ vzdelanie prvého stupňa alebo relevantná skúsenosť v obore
  • záujem o service design, projektové riadenie, technológie a inovácie
  • chuť pracovať v dynamickom mladom teame
  • bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, tímový duch,
  • komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
  • ovládanie PC na úrovni pokročilý

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Dendis
E-mail: poslať životopis