Riaditeľ/riaditeľka Základnej umeleckej školy Jozefa Kresánka

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2024
1 500 EUR/mesiacPonúkaný plat: min. 1 500,00 Eur Platové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v nadväznosti na zákon č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností štatutárneho zástupcu rozpočtovej organizácie Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy -Základnej umeleckej školy Vrbenského

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Overená fotokópia diplomu, vysvedčenia alebo iného dokladu o dosiahnutí požadovaného vzdelania a spĺňania podmienok podľa zákona č. 138/2019 Z. z. v znení neskorších predpisov.
  • Čestné prehlásenie o bezúhonnosti, o skutočnosti, že voči osobe uchádzača nie je vznesené obvinenie, a o skutočnosti, že na jeho osobu nie je podaná obžaloba.
  • Lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu funkcie.
  • Profesijný životopis.
  • Motivačný list.
  • Zoznam publikačnej činnosti.
  • Zoznam autorstva a realizovaných projektov.
  • Doklady o ukončenom ďalšom vzdelávaní.
  • Predloženie návrhu koncepcie rozvoja školy v rozsahu najviac 2 štandardizovaných strán.

Žiadosti spolu s ostatnými podkladmi doručte elektronicky /vo forme pdf/ najneskôr do 05.05.2024

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zákon č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhl. č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedag. zamestnancov a odborných zam.

Prax na pozícii/v oblasti

Pedagogická činnosť minimálne 5 rokov.Riadiaca prax minimálne 3 roky.

Počet rokov praxe

5

  • Stupeň a odbor vzdelania podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
  • Spĺňanie podmienok pre činnosť vedúceho pedagogického zamestnanca podľa zákona č. 138/2019 Z. z. v znení neskorších predpisov.
  • Bezúhonnosť.
  • Zdravotná spôsobilosť.
  • Pedagogická činnosť minimálne 5 rokov.
  • Ovládanie štátneho jazyka.
  • Znalosť právnych predpisov súvisiacich s výkonom činnosti zariadenia s právnou subjektivitou a z oblasti školstva.
  • Riadiaca prax minimálne 3 roky.
  • Komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, organizačné schopnosti.
  • Znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel).
  • Znalosť cudzieho svetového jazyka vítaná.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Laborde
E-mail: poslať životopis