Projektový manažér/ projektová manažérka na oddelení dopravných stavieb

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 600 EUR/mesiac1 600 - 1 900 EUR/mes. - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prinášať kvalitu do verejného priestoru. Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie dopravných a inžinierskych projektov:

  • Zodpovednosť za pridelený projekt od úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu, analýza projektu, riadenie a koordinovanie projektu
  • Zadanie, obstaranie, kontrola a prebratie projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch PD
  • Preberanie a odovzdávanie stavebných diel
  • Komunikácia s dodávateľmi (geodetická činnosť, environmentálna činnosť, právna činnosť, atď.), so stavebnými úradmi, dotknutými orgánmi a organizáciami, správcami sietí.
  • Príprava podkladov pre verejné obstarávanie, technická podpora, výber zhotoviteľa
  • Účasť na výrobných výboroch a koordinácia projekčných prác

Benefity:

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  2. Životopis.
  3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 22.04.2024

Inzerát bol zverejnený dňa: 08.04.2024

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, technického zamerania výhodou.
  • Chuť učiť sa.
  • Odborná prax, prax vo verejnej správe vítaná.
  • Odborná spôsobilosť na výkon činnosti stavebného dozoru výhodou.
  • Skúsenosti s inžinieringom výhodou.
  • Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
  • Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita.
  • Bezúhonnosť.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov