Projektant dopravného značenia na oddelení parkovania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac1500,- EUR/mes. - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností, dĺžky praxe a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  Samostatné spracovanie projektov organizácie dopravy (trvalého dopravného značenia) pre potreby implementácie a prevádzky parkovacej politiky
  • Konzultovanie projektov organizácie dopravy s príslušnými útvarmi magistrátu, s mestskými časťami, s Krajským dopravným inšpektorátom, s cestným správnym orgánom
  •  Vybavovanie žiadostí, podnetov, sťažností a petícií týkajúcich sa statickej dopravy v zmysle platných predpisov

  • Peňažné benefity: osobné príplatky, polročné odmeny
  • Sociálna politika:

     1. príspevok do DDS 2-3 %

     2. príspevok na dopravu

     3. zvýhodnená ročná  električenka

     4. príspevok na stravovanie

  • Pružný pracovný čas
  • Zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
  • Možnosť práce z domu
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
  • Možnosť individuálnej a skupinovej supervízie
  • Možnosť profesijného a odborného rastu a vzdelávania hradeného zamestnávateľom
  • Podpora teambuildingových a kultúrnych aktivít
  • Bezplatné vstupy do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

1.     Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.

2.     Životopis.

3.     Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.

4.     Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka:

Na osobné/online stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 17.04.2024.

 Zverejnené dňa 27.03.2024.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s dopravným zameraním výhodou
  • znalosť tvorby projektov organizácie dopravy a príslušných schvaľovacích procesov výhodou
  • vhodné pre absolventov
  • znalosť práce v CAD programoch
  • základné znalosti ustanovení príslušných STN, technických podmienok, zákonov, vzorových listov a vyhlášok v oblasti statickej dopravy výhodou
  • znalosť dopravy v Bratislave výhodou
  • precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov