Projektový manažér parkovacích zón

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacod 1400,- EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia nových zón

- komplexná koordinácia prípravy nových parkovacích zón

- zodpovednosť za časový plán implementácie nových parkovacích zón a  za jeho dodržiavanie

- zabezpečenie a koordinácia súčinnosti medzi odbornými útvarmi Magistrátu, mestskými časťami a dodávateľmi

Prevádzka parkovacích zón

- podieľať sa na prevádzke parkovacej politiky a kontrole v zónach s regulovaným parkovaním

- riešenie podnetov a problémov v zónach regulovaného parkovania

- administratívne práce spojené s pridelenou agendou v súlade s internými predpismi

  • Peňažné benefity: osobné príplatky, polročné odmeny
  • Sociálna politika:

     1. príspevok do DDS 2-3 %

     2. príspevok na dopravu,

     3. zvýhodnená ročná električenka,

     4. príspevok na stravovanie

  • Pružný pracovný čas
  • Zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
  • Možnosť práce z domu
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
  • Možnosť individuálnej a skupinovej supervízie
  • Možnosť profesijného a odborného rastu a vzdelávania hradeného zamestnávateľom
  • Podpora teambuildingových a kultúrnych aktivít
  • Bezplatné vstupy do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  1. žiadosť o zaradenie do výberového konania,
  2. životopis,
  3. fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania,
  4. údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 17.04.2024

Zverejnené dňa: 27.3.2024

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  1. ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  2. samostatnosť a spoľahlivosť
  3. bezúhonnosť
  4. komunikatívnosť a asertivita
  5. precíznosť a koncepčné myslenie
  6. skúsenosti aspoň 1 rok s projektovým manažmentom alebo prácou v dopravnom odbore a vzdelanie v príslušnom/príbuznom odbore
  7. odolnosť voči stresu a časová flexibilita

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov