Administrátor sieti a služieb v sekcii informatiky a dátovej politiky

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiacod 2 200 EUR/mes. (brutto) - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • navrhovanie dizajnu, správa a troubleshooting distribučnej a prístupovej siete
  • celková zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku, kapacitu a spoľahlivosť sietí
  • znalosti v ladení a analýze komplexných problémov v IP siete
  • účasť na nových projektoch, pilotných prevádzkach, testovanie a implementácia nových technológií
  • zodpovednosť za správu, ladenie a monitoring systémov spolupráca na návrhu bezpečnostných opatrení a ich aplikovanie v sieti
  • vytváranie a udržiavanie dokumentácie k zvereným systémom a službám
  • v spolupráci s tímom budete realizovať súčasné aktivity podľa dohodnutých SLA, so zámerom identifikovať rizikové oblasti a synergie v rámci služieb a produktov
  • zabezpečuje a podporuje prevádzku informačných systémov z pohľadu informačnej bezpečnosti.

  • Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %.
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií.
  • Práca pre druhého najlepšieho zamestnávateľa roka 2020 v oblasti štátna a verejná správa.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • žiadosť o zaradenie do výberového konania,
  • životopis,
  • fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania,
  • údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka: Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi odošlite elektronicky najneskôr do 15.4.2024.

Zverejnené dňa 25.3.2024.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, výhodou vzdelanie v oblasti: informačné technológie, telekomunikácie alebo v podobnej oblasti
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Fortigate, Extreme, Palo Alto – min. 2 roky
  • minimálna znalosť práce s linuxom a servermi
  • predchádzajúca skúsenosť (min. 1-2 roky) s konfiguráciou sieťových prvkov
  • zručnosti s dátovou komunikáciou ( TCP/UDP/IP, L2, L3 )
  • znalosti routovacích protokolov BGP,RIP, OSPF, atď. a ich použitia v IP sieťach
  • Znalosť aktívnych prvkov sietí ( Hardware a Network LAN/WAN)
  • Cisco Certified Network Associate (CCNA) – znalosť minimálne na úrovni CCNA
  • skúsenosti s monitoringom Zabbix/Nagios prípadne iné monitorovacie nástroje
  • Skúsenosť práce s prevádzkou optických sietí
  • Znalosti princípov štandardov (ITIL)
  • Znalosť zariadení Ruckus – výhodou

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov