Referent/ referentka v Callcentre magistrátu Hl. mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacnástupný 1300€ (po skúšobnej dobe možnosť priznať osobný príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Telefonická a emailová komunikácia s občanmi hlavného mesta. Budeš im nápomocný pri riešení ich podnetov a žiadostí.
  • Spolupráca s kolegami naprieč magistrátom.
  • Vybavovanie aj náročnejších podnetov, ktoré si vyžadujú aktívny a pro-občiansky prístup.

Rovnováha medzi prácou a súkromím je pre nás dôležitá. Pre svojich zamestnancov máme pripravené zaujímavé benefity v hodnote cez 300€ ročne:

  • Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu je u nás bežné
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 2 dni regeneračného voľna
  • Psychologické poradenstvo
  • Príspevok až do výšky 3% zo mzdy na tretí dôchodkový pilier
  • Príspevok na dopravu a zľava na ročnú električenku
  • Zvýhodnený vstup do vybraných mestských inštitúcií ako ZOO, Divadlo P.O. Hviezdoslava, mestské múzeá, galérie, športoviská a iné.
  • Multisport karta pre športové vyžitie
  • Možnosť vzdelávania a školení
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na rekreáciu v zmysle zákona

Informácie o výberovom konaní

Poznámka:

Vybraným uchádzačom bude zaslaná úloha na vypracovanie a následne na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov podľa vypracovania úlohy.

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Životopis.
  • Motivačný list.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť spolu s požadovanými prílohami doručte elektronicky najneskôr do 14.03.2024.

Zverejnené dňa: 29.02.2024

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Máš prax na podobnej pozícií alebo vo verejnej správe.
  • Si samostatná/ý, spoľahlivá/ý a odolná/ý voči stresu.
  • Rád/a komunikuješ a máš príjemné vystupovanie.
  • Ovládaš minimálne jeden cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni.
  • Máš chuť sa učiť nové veci. Si aktívny pri riešení problémov.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4773369  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac