MEDIOR samostatný odborný referent na Oddelení tvorby mestskej zelene

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOd 1 500 Eur v hrubom s možnosťou zohľadniť kvalifikáciu a prax uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie starostlivosti o verejnú zeleň, tvorbu novej zelene, revitalizáciu existujúcich plôch zelene  a stromoradí na území hlavného mesta
  • Hodnotenie stavu drevín vo verejnej zeleni
  • Komunikácia s dodávateľom prác, spracovanie objednávok, preberanie prác a príprava podkladov k fakturácii
  • Príprava podkladov pre zabezpečenie verejného obstarávania a zmlúv v zmysle interných predpisov.
  • Príprava projektov sadových úprav, spracovanie rozpočtu projektu, zabezpečenie kompletnej realizácie sadových úprav s interným dodávateľom, vybavovanie povolení dotknutých orgánov a organizácií.
  • Zabezpečenie procesov, sledovanie a kontrolovanie záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv.
  • Spolupráca pri evidencii zelene na pozemkoch vo vlastníctve hl. mesta a spolupráca pri tvorbe koncepčných plánovacích dokumentáciách pre potreby správy zelene a plánovaní obnovy verejných priestorov
  • Spolupráca s inými útvarmi pri nastavovaní a kontrole správy verejných parkov a  priestranstiev.
  • Administratívne práce spojené s činnosťou oddelenia.
  • Spracovanie odborných stanovísk, pripomienkovanie materiálov odborných útvarov magistrátu, ako aj pre potreby plánovaných revitalizácii verejných priestorov, architektonických súťaží a územnej ochrany prírody a krajiny

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 21.12.2023

    Zverejnené dňa: 7.12.2023

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    prírodovedného, technického resp. environmentálneho zamerania so zameraním na správu a tvorbu mestskej zelene  (napr. krajinná architektúra, arboristika, záhradníctvo, lesníctvo)

    Ostatné znalosti

    AutoCAD - Mierne pokročilý

    Počet rokov praxe

    3

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie prírodovedného, technického resp. environmentálneho zamerania so zameraním na správu a tvorbu mestskej zelene  (napr. krajinná architektúra, arboristika, záhradníctvo, lesníctvo)
  • Prax v rámci odborného zamerania minimálne 3 roky
  • Skúsenosti s realizáciou a navrhovaním závlah výhodou
  • Odborná spôsobilosť v danej oblasti je výhodou.
  • Znalosť a orientácia v príslušných právnych predpisoch a súvisiacej legislatívy
  • Schopnosť posudzovania  projektových dokumentácií dotýkajúcich sa zelene a verejných priestranstiev
  • Praktické znalosti postupov a procesov v štátnej správe alebo samospráve výhodou.
  • Bezúhonnosť.
  • Znalosť práce s počítačom: MS Office – stredne pokročilý, AutoCAD – stredne pokročilý, Arc GIS - základy
  • Inzerujúca spoločnosť

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov
    ID: 4720272  Dátum zverejnenia: 7.12.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac