Vychovávateľ Centra pre deti a rodiny REPULS /samostatný odborný referent/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Budatínska 2711/59A, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200 EUR/mes. + 100 Eur osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná práca s rodinami v náročných životných situáciách

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 13.04.2023

Inzerát zverejnený dňa 12.01.2023

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

sociálna oblasťodborná práca s dysfunkčnými rodinami v zariadení, v teréne výhodou

Počet rokov praxe

2

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa humanitného zamerania
  • Minimálne 2 roky odbornej praxe v sociálnej oblasti, odborná práca s dysfunkčnými rodinami v zariadení, v teréne výhodou
  • Bezúhonnosť
  • Ovládanie PC na používateľskej úrovni
  • Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
  • Práca na zmeny- 24 hodinová prevádzka (denné a nočné služby)

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov