Medior-Senior developer v oddelení inovácií a digitálnych služieb mesta Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacPonúkaný plat: 2500 EUR v hrubom a ďalej sa odvíja v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie Inovácii a Digitálnych služieb mesta Bratislavy hľadá do svojho tímu šikovného developera. Sme malý a mladý tím, ktorý chce Slovensku ukázať ako robiť dobré IT projekty vo verejnom sektore.

Misiou oddelenia inovácií a digitálnych služieb je vylepšovanie interakcie obyvateliek a obyvateľov Bratislavy s hlavným mestom v oblasti elektronických služieb a digitálnych produktov zo sveta športu, kultúry a iných. Naše rozhodnutia zakladáme na dátach, všetky produkty a služby opakovane testujeme s koncovými užívateľmi a zaujíma nás ich spätná väzba. Služby pre ľudí navrhujeme s ich aktívnou účasťou. Buďte pri tom aj Vy!

Nesieme si so sebou kultúru a skúsenosti z práce na startupoch a vyvíjame veci agilne a open source (public money = public code). Mnohé z našich projektov môžete vidieť na githube (https://github.com/bratislava) ide napríklad o novú stránku bratislava.sk, stránku mestskej knižnice či Galérie mesta Bratislavy a ďalšie. Tieto stránky majú priemernú návštevnosť medzi 50 - 100 tisíc unikátnych návštevníkov mesačne. Pomáhame zlepšovať procesy a pracujeme na novom Bratislavskom mestskom konte a elektronických službách mesta. Máme kanceláriu v strede mesta s možnosťou home-office.

  • Možnosť udelenia peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do dátum 16.2.2023.

    Zverejnené dňa: 2.2.2023

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

    Aké schopnosti hľadáme:

    • FE Typescript + React (NextJS) + GraphQL (dáta zo Strapi headless CMS),
    • BE Typescript Node + NestJS + Prisma a Postgres
    • Infra/Devops - CI/CD Github Actions, build každej aplikácie do docker kontainera a následne deploy k8s cluster (dev/staging/prod), konfigurácia k8s cez kuztomize. Produkčné prostredie na vlastnom HW, záložný setup na AWS.

    Ako pracujeme:

    • Kód zverejňujeme na githube, každú zmenu (pull-request) reviewuje ešte jeden pár očí, eslint/prettier, testy v jeste, tasky a project management v Jire, pragmatický agile (v tímoch planning, sprint a retro)

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov