Vedúca / vedúci na oddelení usmerňovania investičnej činnosti

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Primaciálne námestie 1, 814 99 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 € podľa miery splnenia požiadaviek na prax a vzdelanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia usmerňovania investičnej činnosti
  • Zodpovednosť za vydávanie záväzných stanovísk k investičnej činnosti, stanovísk k investičným zámerom a súčinnosť pri vydávaní územnoplánovacích informácií Hlavného mesta SR Bratislavy
  • Usmerňovanie investičnej činnosti v rámci územného rozvoja mesta.
  • Zodpovednosť za vybavovanie bežnej korešpondencie spadajúcej pod agendu oddelenia usmerňovania investičnej činnosti.
  • Konzultačná činnosť v oblasti svojho pôsobenia v rámci organizačných útvarov magistrátu a iných verejných inštitúcií.
  • Komunikácia s klientmi a s verejnosťou v rámci kompetencií a náplne oddelenia

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 15.12.2022.

    Zverejnené dňa: 01.12.2022

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    zameranie na architektúru alebo stavebníctvo

    Počet rokov praxe

    3

    • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa so zameraním na architektúru alebo stavebníctvo
    • Prax v rámci týchto zameraní minimálne 3 roky.
    • Orientácia v územnoplánovacích dokumentáciách.
    • Znalosť príslušných právnych predpisov
    • Schopnosť posudzovania projektových dokumentácií predkladaných hlavnému mestu v rámci príslušných konaní vedených na stavebných úradoch jednotlivých mestských častí.

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov