Referent prevádzky a správy parkovacích zón referátu prevádzky parkovacej politiky na sekcii dopravy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1 300,- EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Terénne riešenie problémov a podnetov pri prevádzke parkovacej politiky v zónach s regulovaným parkovaním.
• Spolupráca s odbornými útvarmi magistrátu (oddelením dopravného inžinierstva, oddelením správy komunikácií, oddelením komunikácie magistrátu, oddelením vzťahov s verejnosťou, sekciou informatiky a dátovej politiky; riešenie ad-hoc situácií s Mestskou políciou).
• Terénna kontrola dopravného značenia, dopravných zariadení a informačných PAAS tabúľ v parkovacích zónach. Iniciovať ich obnovu a prípadné vylepšenie.
• Aktívna spolupráca s mestskými časťami pri odstraňovaní chýb zvislého
a vodorovného dopravného značenia, výtlkov, úpravy cestnej komunikácií.
• Komunikačné kampane, adresovanie najčastejších problémov, dotazov obyvateľov; problémy s parkovaním, riešenie podnetov.
• Príprava návrhov riešení parkovania.
• Zabezpečovanie prevádzky v IT systémoch používateľského hľadiska: riešenie problémov s parkovacím softvérom: registrácie, kontrola, parkomaty, mobilné parkovacie aplikácie a komunikácia s dodávateľmi IT systémov.
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

  • peňažné benefity: odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %;
  • možnosť profesijného a odborného rastu, odborné školenia;
  • ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas,
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily,
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc, možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • žiadosť o zaradenie do výberového konania,
  • životopis,
  • fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania,
  • údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 15.12.2022.

    Zverejnené dňa 1.12.2022.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    dopravné

  • Minimálne 3 dni v týždni práca v teréne
  • Vzdelanie VŠ min. 2. stupňa
  • Vzdelanie alebo skúsenosti v dopravnom odbore výhodou
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, asertivita, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, koncepčné myslenie
  • Inzerujúca spoločnosť

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov