Vedúci referátu veterinárnej starostlivosti

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac1 700 EUR/mes. - v závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie, koordinácia prác, hodnotenie výkonu samostatných odborných referentov v rámci Referátu veterinárnej starostlivosti a dezinsekcie.
  • Zodpovedá za plnenie úloh a činností referátu veterinárnej starostlivosti a dezinsekcie
  • Koordinuje činnosti zmluvných dodávateľov
  • Kompletné zastrešenie regulácie komárov a ďalších projektových úloh sekcie životného prostredia.
  • Zabezpečovanie vybraných činností mesta v oblasti ochrany životného prostredia.
  • Zabezpečuje a riadi plnenie povinností súvisiacich s ochranou zdravia a veterinárnej starostlivosti:
    • podmienky držania psov
    • poskytuje súčinnosť pri prejednávaní priestupkov
    • zabezpečuje odchyt túlavých zvierat a zber uhynutých zvierat (prostredníctvom dodávateľa služby)
    • zabezpečuje zriadenie, prevádzkovanie, alebo podieľanie sa na prevádzkovaní útulkov a karantén pre zvieratá
  • Koordinácia činností zainteresovaných strán, dodávateľov, mestských časti, dobrovoľníkov, odborných zložiek, zahraničného partnera Verein Biologische Gelsenregulierung entlang Thaya und March a iných, slovenských partnerov
  • Spolupráca na plnení cieľov projektu: Interreg – Biologická regulácia komárov v slovensko-rakúskom prihraničnom území
  • Zabezpečovanie internej aj externej komunikácie pridelených tém
  • Plnenie úloh v teréne
  • Vyhodnocovanie účinnosti regulácie komárov, určovanie slabých miest regulácie, stanovovanie a návrh opatrení smerujúcich k odstraňovaniu zistených nedostatkov
  • Zvyšovanie efektivity biologickej regulácie, vyhľadávanie nových príležitostí a technických riešení, výmena skúseností so slovenskými partnermi a  zahraničným partnerom
  • Zabezpečovanie povolení potrebných k výkonu činnosti – aktualizácia, rozširovanie, žiadosti o nové
  • Zabezpečovanie hlásení na zainteresované úrady v stanovenom rozsahu a termíne
  • Nastavenie a zlepšovanie procesov v rámci činností referátu
  • Vykonanie opatrení na predchádzanie ochoreniam nariadené úradom verejného zdravotníctva alebo regionálnym úradom verejného zdravotníctva
  • Koordinácia činností referátu v súlade so slovenskou a európskou legislatívou
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    • Možnosť profesijného a odborného rastu.
    • Ďalšie benefity:
      • pružný pracovný čas
      • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
      • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
      • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

    Informácie o výberovom konaní

    Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Životopis.
  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými prílohami doručte elektronicky najneskôr do 15.12.2022.

    Zverejnené dňa 1.12.2022.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Ostatné znalosti

    Microsoft Word - Mierne pokročilý
    Microsoft Excel - Mierne pokročilý

    Vodičský preukaz

    B

    Prax na pozícii/v oblasti

    Pracovná prax min. 3 rokyPrax s riadením min. 1 rok

    Počet rokov praxe

    3

    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa /odborná prax min. 3 roky/ alebo stredoškolské vzdelanie /odborná prax min. 5 roky/.
    • Prax s riadením min. 1 rok
    • Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy, najmä v oblasti ochrany zdravia a veterinárnej starostlivosti podľa zákona č. 39/2007 Z.z. a zákona č. 355/2007 Z. z.
    • Bezúhonnosť.
    • Riadiace schopnosti, profesionálne vystupovanie, mediálne vystupovanie
    • Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
    • Ovládanie PC na používateľskej úrovni – WORD, EXCEL, GIS.
    • Vodičský preukaz skupiny B aktívny vodič

      Verejná správa - samospráva

      Počet zamestnancov

      500-999 zamestnancov
      ID: 4476292  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac