Vedúci/ca mestskej ubytovne Fortuna

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac1900 Eur brutto - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· manažment ľudských zdrojov (zamestnancov/kýň ubytovne ako aj spolupráca/koordinácia s tímom sociálnych pracovníčok ubytovne) – priame riadenie technického tímu (recepcia, upratovanie a údržba), úzka spolupráca so svojim zástupcom/kyňou, administratívnou podporou a vedúcim/ou tímu sociálnej pomoci ubytovňa Fortuna

· manažment a zabezpečenie technického chodu ubytovne a jej transformácie smerom k moderne fungujúcej mestskej ubytovni poskytujúcej prevažne dlhodobé ubytovanie s intenzívnou sociálnou podporou

· spolupráca pri realizácii plánovanej komplexnej rekonštrukcie objektu a jeho rozľahlého okolia

· spolupráca pri realizovaní inovatívnych programov zameraných na podporu detí, mladých ľudí a rodiny

· manažment nájomných vzťahov

· spolupráca so samostatným tímom sociálnej pomoci

· finančný manažment a zabezpečenie verejného obstarávania

· spolupráca a koordinácia procesov a aktivít s odbornými pracovníkmi/čkami a tímami sekcie sociálnych vecí a jej vedením, úzka spolupráca so všetkými oddeleniami magistrátu

· pravidelný systém odmeňovania nad rámec bežnej mzdy,

· 2 sick days navyše k riadnej dovolenke za rok,

· príspevok na dopravu alebo zľavnenú ročnú električenku,

· služobné vozidlo a mobilný telefón,

· pružný pracovný čas,

· príspevok do DDS 2-3%,

· bezplatný vstup do vybraných mestských organizácií,

· teambuildingy a možnosť odborných vzdelávaní,

· pravidelný systém spätnej väzby a hodnotenia,

· práca pre modernú verejnú inštitúciu a sekciu sociálnych vecí,

· možnosť byť súčasťou inovatívnych zmien v sociálnej oblasti.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania

1. Životopis

2. Motivačný list s koncepciou výkonu funkcie – UCHÁDZAČI/KY BEZ ZASLANÉHO MOTIVAČNÉHO LISTU MÔŽU BYŤ AUTOMATICKY VYRADENÍ Z VÝBEROVÉHO KONANIA

V motivačnom liste prosím odpovedzte na nasledovné otázky:

· Čo považujete za kľúčové pri riadení mestskej ubytovne poskytujúcej dlhodobé ubytovanie ľuďom zo znevýhodneného prostredia?

· Akú najťažšiu krízovú situáciu ste riešili v rámci pracovnej praxe a ako ste ju vyriešili?

3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania

4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 22.12.2022

 Zverejnené dňa 24.11.2022

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

· vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vyššie vzdelanie vítané

· predchádzajúce skúsenosti s riadením projektov a tímov (ideálne aj so sociálnym prvkom)

· minimálna prax v riadiacej pozícii: 3 roky

· skúsenosti s vedením tímov

· Prax v sociálnej oblasti je výhodou, nie však podmienkou

· sociálne cítenie

· základná orientácia alebo skúsenosti v technickom manažmente budov/objektov

· základná orientácia v oblasti finančného manažmentu a procesoch verejného obstarávania

· dobrý časový manažment

· flexibilita a schopnosť riešiť akútne technické/manažérske problémy

· dôslednosť, kooperatívnosť – s odbornými pracovníkmi/čkami sekcie a jej vedením, úzka spolupráca so všetkými oddeleniami

· Pokročilá znalosť - MS Office, digitálne nástroje tímovej spolupráce a projektového riadenia.

· Osobnostné predpoklady: silná osobnosť; schopnosť riadiť procesy a tímy v komplexnom prostredí samosprávy; dobré komunikačné a organizačné schopnosti; schopnosť riešiť problémy; vyjednávacie schopnosti; rozhodnosť; flexibilita; empatia.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4472265  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac