Projektant dopravného značenia na oddelení parkovania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiac1400,- EUR/mes. - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností, dĺžky praxe a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné spracovanie projektov organizácie dopravy (trvalého dopravného značenia) pre potreby implementácie parkovacej politiky
  • Konzultovanie projektov organizácie dopravy s príslušnými útvarmi magistrátu, s mestskými časťami, s Krajským dopravným inšpektorátom, s cestným správnym orgánom
  • Vybavovanie žiadostí, podnetov, sťažností a petícií týkajúcich sa statickej dopravy v zmysle platných predpisov

  • Možnosť udelenia peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 15.12.2022.

    Inzerát bol zverejnený dňa: 24.11.2022

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    dopravné zameranie

    Ostatné znalosti

    AutoCAD - Pokročilý

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s dopravným zameraním výhodou
    • znalosť tvorby projektov organizácie dopravy a príslušných schvaľovacích procesov výhodou
    • vhodné pre absolventov
    • znalosť práce v CAD programoch
    • základné znalosti ustanovení príslušných STN, technických podmienok, zákonov, vzorových listov a vyhlášok v oblasti statickej dopravy výhodou
    • znalosť dopravy v Bratislave výhodou
    • precíznosť a koncepčné myslenie, flexibilita, odolnosť voči stresu, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť a schopnosť reportovať

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov