Senior Technik /samostatný odborný referent

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1 400,- EUR/mes. - možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné zabezpečovanie náročných technických agend a prác koncepčného charakteru na úseku správy a údržby spravovaného majetku mesta
  • odborné posudzovanie a potvrdzovanie rozsahu  opráv nebytových objektov a priestorov / cenové kalkulácie / preberacie práce, odsúhlasenie a kontrolovanie rozsahu a kvality vykonaných prác a ich fakturácia / CENKROS 4 /
  • poskytovanie odborných stanovísk k stavebným zmenám nebytového priestoru na náklady nájomcu,
  • zabezpečovanie a spracovávanie technických podkladov, vrátane premerania nebytových objektov a priestorov, spracovávanie technickej dokumentácie – pasportizácia priestorov
  • príprava podkladov na verejné obstarávanie tovarov, služieb a prác,
  • spracovávanie a zabezpečovanie podkladov pre stavebné konania, KPÚ a ostatné orgány štátnej správy,
  • koordinácia a poskytovanie súčinnosti pri vypratávaní  nebytových objektov a priestorov v rámci rozhodnutí a príkazov
  • zabezpečovanie a výkon správy budov vrátane vedenia odbornej agendy súvisiacej so správou
  • účasť sa na preberaní a odovzdávaní objektov z/do správy mesta, preberanie a odovzdávanie technickej dokumentácie a dokladov viažucich sa k objektom
  • zabezpečovanie prihlasovania a odhlasovania odberu médií u dodávateľov, kontrolovanie odbornej stránky zmlúv na ich dodávku
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedúceho referátu, vedúceho oddelenia, projektovej kancelárie, zástupcu riaditeľa a riaditeľa sekcie správy nehnuteľností, nad rámec tejto pracovnej náplne v súlade s úlohami sekcie správy nehnuteľností

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky  najneskôr do 8.12. 2022

    Inzerát zverejnený dňa: 24.11.2022.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    technické zameranie / stavebná fakulta výhodou

    Vodičský preukaz

    B

    Prax na pozícii/v oblasti

    Prax so správou majetku

    Počet rokov praxe

    2

    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania / stavebná fakulta výhodou.
    • Prax so správou majetku min. 2 roky
    • Výborné komunikačné schopnosti
    • Bezúhonnosť
    • Samostatnosť
    • Dobré znalosti práce s Microsoft Word a Microsoft Excel
    • Skúsenosti s prácou v CENKROS-e vrátane spracovania a vyhodnocovania rozpočtov výhodou
    • Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, koncepčné a analytické   myslenie, schopnosť pracovať v tíme a priebežne dopĺňať vedomosti v oblasti aktualizácie platnej legislatívy, ako aj interných predpisov
    • Vodičský preukaz skupiny B

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov